inspiracja

Głównym założeniem działalności Telaver jest tworzenie torebek i biżuterii handmade oraz dodatków. Każda torebka, czy biżuteria to indywidualny projekt, który tworzony jest od podstaw, krok po kroku – od pomysłu do realizacji.

Prezentowane torebki mają własne nazwy, inspirowane łacińskimi nazwą kwiatów. Projekty powstają w ujęciu kolorystyki tych kwiatów. Są impulsem do powstawania indywidualnych pomysłów na torebki.

Biżuteria tworzona jest za pomocą techniki sutasz. Wykonywanie ozdób za pomocą tej metody wymaga precyzji, cierpliwości oraz wyczucia kolorystycznego i kompozycyjnego. Ozdoby wykonywane są przy użyciu sznurków sutasz o specyficznym jodełkowym splocie. Sznurki łączy się ze sobą za pomocą cieniutkej nitki, a następnie okala kaboszony – gładko oszlifowane kamienie, kryształy lub szklane koraliki.

Kamienie naturalne i minerały, które są użyte do tworzenia biżuterii mają swoje znaczenie i właściwości, które znajdziesz przy każdym opisie produktu.

Przypominamy, że każdy projekt jest niepowtarzalny.

Dlatego jeśli jesteś zainteresowana/ny  stworzeniem dla Ciebie indywidualnego projektu – napisz do nas wiadomość w jakiej kolorystyce ma być wykonany wisior. Uwaga, efekt końcowy zawsze będzie dla Ciebie niespodzianką.

 

Reklamy