kim jesteśmy

moniaJak to się zaczęło … ciągle coś tworzyłam – kolczyki, wisiorki, szklane aniołki,  szyłam i wyszywałam, pomysłów nie było końca. Niektóre rzeczy pokazywałam innym, niektóre zatrzymywałam dla siebie. Kiedy pokazałam zrobioną przez siebie torebkę Ani, już wiedziałyśmy – trzeba pokazać to wszystkim. A jak uszyłam kilka wisiorków z sutasz, znajome były zachwycone! Tak powstał Telaver, miejsce które stworzyłyśmy, aby dzielić się z Wami moimi pomysłami.

Nazywam się Monika Ostrowska.

Kim jestem? Artystą, który tworzy.

Co robię? Unikatowe torebki oraz biżuterię.

Dlaczego? Bo to jest piękne.

Kiedy to się zaczęło? Zawsze coś tworzyłam. Teraz chciałabym się z Wami tym podzielić, bo wiem, że ręcznie wykonana torebka, czy biżuteria lub inny dodatek są cenniejsze i jedyne w swoim rodzaju – mają w sobie cząstkę mojego Wszechświata.

Z wykształcenia jestem artystą plastykiem z zamiłowania ilustruję książki, zapraszam na www.mojeilustracje.pl.

Odwiedźcie też mojego funpage`a, zamieszczam tam informacje o  nowościach  i o konkursach, a do wygrania przepiękne amulety z sutasz.

W moim działaniach pomaga mi Ania spełnia się jako menadżer Telaver.

Ania o sobie:

Kim jestem? Nauczycielem, który na 1000 pomysłów na minutę.

Co robię? Pracuję, prowadzę aktywny tryb życia i wspieram Monikę w jej działaniach:)

Dlaczego? Bo uwielbiam patrzeć na ludzi jak robią coś z pasji.

Kiedy to się zaczęło? Tak jak pisałam wcześniej, kiedy zobaczyłam pierwszą torebkę i wysłuchałam historii jej powstawania.

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, ukończyłam studia jako menadżer sportu. Mam dużo energii, którą wykorzystuję angażując się w różne projekty. . . jednym z nim jest Telaver, innym blog Czas Na Sport (www.czasnasport.wordpress.com).

Zapraszamy do współpracy.

Telaver… skryty świat kobiety.

Reklamy